O Firmie ARK-STAL

Niezawodność, dostępność, elastyczność i szacunek są dla nas priorytetem zrównoważonego rozwoju.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji konstrukcji stalowych

Firma ARK – STAL Aleksandra Kopka specjalizuje się w produkcji i wykonawstwie wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych głównie ciężkich. Swoją działalność prowadzimy od kwietnia 2017 roku na bazie zdobytego ponad 20 – letniego doświadczenia w branży.

Nasza wytwórnia konstrukcji stalowych mieści się w Radomsku przy ul. Sucharskiego 49. Zatrudniamy obecnie 50 wysoko wykwalifikowanych pracowników i jesteśmy w stanie wyprodukować ok. 150-200 ton konstrukcji miesięcznie. Naszym niewątpliwym atutem jest możliwość wytwarzania dużych i ciężkich elementów konstrukcyjnych. Maksymalny jednostkowy tonaż wykonywanych elementów wynosi 60 ton.

Stawiamy rozwój oraz ulepszanie procesów produkcyjnych

Realizujemy zlecenia na rynek krajowy oraz do Niemiec, Danii, Norwegii i Szwecji. Jesteśmy bardzo elastyczną firmą i natychmiastowo reagujemy na wszelkie potrzeby naszych klientów.

Dysponujemy halą o powierzchni 6000 m2 wyposażoną w suwnice o udźwigu 8T, 16,T, 20T oraz 32T. Maksymalna szerokość elementu to 5,0 m (podyktowana szerokością bramy wyjazdowej). Szybkość działania w połączeniu z potencjałem miejsca, w którym się znajdujemy decydują o naszej konkurencyjności. Dbałość o jakość naszych produktów, potwierdzają posiadane certyfikaty potwierdzone przez notyfikowaną jednostkę DVS ZERT GmbH. Zapraszamy do współpracy firmy z branży budowlanej, energetycznej, odnawialnych źródeł energii, generalnych wykonawców, podwykonawców i inwestorów.

Cel i misja firmy

Celem firmy ARK – STAL jest prowadzenie elastycznej wytwórni konstrukcji stalowych, błyskawicznie reagującej na potrzeby klienta przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości produktu oraz terminowości dostaw. Misją jest zadowolenie klienta i przywiązanie go do naszej firmy, a także satysfakcja pracowników z wykonywanej pracy oraz miejsca, w którym pracują.